اخراجی های 2، سوپراستار را پرفروش کرد

پخش‌کننده دو فیلم «اخراجی‌ها2» و «سوپراستار» اعلام کرد: فیلم «اخراجی‌ها2» در فروش و رونق فیلم «سوپراستار» تأثیر مثبت داشته است. مؤسسه «هدایت فیلم»‌ (پخش‌کننده دو فیلم «اخراجی‌ها2» و «سوپراستار») با ارائه نمابری، نسبت به مصاحبه‌های انجام شده پیرامون وضعیت اکران فیلم سینمایی «سوپراستار» موضع‌گیری‌ کرد.
بنا بر این گزارش، در این نمابر آمده است:
1- فیلم سینمایی «سوپر استار» از تاریخ 29/12/87 در 24 سینما شهر تهران اکران خود را آغاز نمود و هم اکنون نیز در 26 سینما نمایش آن ادامه دارد و از تمامی امکانات، موقعیت‌ها و فرصت‌های به وجود آمده بیشترین بهره را برای اکران فیلم «سوپراستار» برده‌ایم.
2- این فیلم در تهران پس از گذشت یک ماه و 6 روز حدود 600 میلیون تومان فروش داشته است و دلیل این مصاحبه‌ها، جوسازی‌ها و به اصطلاح اعتراضات و نامه‌نگاری‌ها علیرغم این توفیق به وجود آمده، برای ما نامشخص است.
3- فیلم «سوپر استار» برخلاف آنجه گفته شده، در 15 سینمای مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها در حال اکران است و در بسیاری از شهرستان‌ها در نوبت قرار دارد که با هماهنگی به‌عمل آمده این کار انجام خواهد شد.
4- بر اساس کارشناسی به‌عمل آمده فیلم «اخراجی‌ها2» در فروش و رونق فیلم «سوپراستار» تأثیر مثبت داشته است و در هر مجموعه سینمایی که فیلم «سوپراستار» با فیلم «اخراجی‌ها2» اکران شده‌اند، این وضعیت به خوبی مشاهده می‌گردد و مقایسه فروش فیلم «سوپراستار» در سینماهای سروش، صحرا، ایران، آستارا و ... که به تنهایی اکران شده است به هیچ‌وجه با وضعیت مناسب فروش این فیلم در مجموعه‌های چند سالنی که در آن «اخراجی‌ها2» هم اکران شده است، قابل مقایسه نیست. در نتیجه «اخراجی‌ها2» نه تنها به فیلم «سوپراستار» صدمه وارد نکرده است بلکه در افزایش فروش «سوپراستار» و سایر فیلم‌ها تأثیری به‌سزا داشته است.
5- فیلم «سوپراستار» تاکنون فروش بسیار خوبی داشته و همچنان اکران آن در تهران و شهرستان‌ها ادامه دارد و فروش آن از برآوردهای اولیه به مراتب فراتر رفته است. لذا مصاحبه‌های پی در پی و بی‌دلیل و ایجاد شبهه و ارائه اطلاعات ناقص و نوعا غلط نه تنها به فیلم کمک نخواهد کرد، بلکه به آن صدمه نیز وارد می‌کند و از طرفی امور پخش و اکران را با اختلال جدی روبرو خواهد ساخت و امیدواریم این حرکت‌ها یک پروژه تبلیغاتی نباشد، زیرا ثابت شده است با تخریب موفقیت اقتصادی یک فیلم برای فیلم دیگر اتفاق مثبتی نخواهد افتاد.
6- از تمامی سینماداران محترم و عزیز درخواست داریم همچنان با جدیت و مراقبت اکران فیلم «سوپراستار» را به نحو احسن مدیریت نمایند و ما که از تمامی جزییات و نحوه انعقاد قراردادها و اکران این فیلم اطلاع داریم از همراهی شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاری می‌نماییم.

/ 0 نظر / 17 بازدید